Ferruh Bingül Ferruh Bingül
Burun Estetiği

BURUN UCU ESTETİĞİ TIP - RHINOPLASTY

Burun Ucu Estetiği
Burun Ucu Estetiği
Burun Ucu Estetiği
Burun ucuna yapılan minimal girişim ile burun ucunu daha iyi bir estetik görünüme kavuşturan bir ameliyat. Bu yöntem için en uygun adaylar sadece burun ucunun kalkması yeterli olan hasta grubudur. Ameliyat burun içinden küçük bir kesi ile burun ucunu yukarı kaldırma esasına dayanıyor. Eğer burun ucu kabalığı da varsa aynı esnada burun içinden yapılan ek bir kesi ile de bu durumu düzeltmek mümkün.

Burun ucu estetiği lokal anestezi ile 15 dakikada yapılabilir. Ameliyat burun içinden küçük bir kesi burun ucu kıkırdaklarının septum dediğimiz kıkırdak desteğe asılması işlemidir. Bu sayede burun ucunun yukarı kalkması sağlanmış olur. En önemli avantajı morarma, alçı, tampon ve dinlenme süresi olmaması. Burun ucunda hafif bir ödem ve 1-2 gün kalacak bir bant yeterli olmakta. Yapılan işlem minimal olduğu için iyileşme süresi çok kısa, ayrıca burun anatomisi hiç bozulmamış oluyor. Kişiler aynı gün günlük aktivitelerine dönebiliyor.

Eğer burun ucu yanında burnunuzun diğer yapılarına da müdahale edilmesi gerekiyorsa o zaman burun estetiği yani rhinoplasty prosedürü uygun olacaktır.

Tüm Hakları Saklıdır © 2008
Fb Estetik
Uğur Mumcu Cad. 80/3 Gaziosmanpaşa/ANKARA

Tel: (0.312) 446 47 50 - 446 47 51
Google Adwords Internet Reklam, Sponsor Bağlantı Hizmeti